Portrait Human Fashion Corporate  - kaziminmizan / Pixabay

5 nezbytností každého gentlemana

Jsou příležitosti, kdy se etiketě a formálnostem prostě nevyhnete. Ať už jste ženich nebo svatební host, v dnešním článku si představíme pět základních doplňků, které by neměli chybět ve vašem šatníku.

Motýlek a kravata

Oba dva doplňky patří bezkonkurečně mezi kousky, které by neměly chybět v šatníku žádného muže. Ať už jste spíše kravaťák, nebo milujete motýlky – v obou případech nemůžete šlápnout vedle. Při výběru dbejte na kvalitní materiál a zpracování, stejně jako na samotnou barvu a vzor, který by měl ladit k danému looku. Motýlek a kravata také patří mezi doplňky, které jsou nejvíce dominantní, a tak se jim přizpůsobuje zbytek doplňků jako je třeba kapesníček do saka, knoflíčky, jehlice či kravatová spona.

Kapesníček do saka

Kapesníček by měl ladit nejen s oblekem ale především potom s barvou kravaty nebo motýlka. Ladit však neznamená, že váš kapesníček do saka musí mít stejnou barvu jako váš motýlek. Naopak. Pokud patříte mezi ty odvážnější, můžete se odvážit zariskovat. Nezapomeňte však, že pokud zvolíte motýlka či kravatu se vzorem, kapesníček by měl být poté jednotné barvy, aby se na oko netloukl s ostatním.

Manžetové knoflíčky

Ačkoliv knoflíčky nutně nepatří do vaší povinné výbavy, ti náročnější z Vás na ně určitě nedají dopustit. Právě díky knoflíčkům docílíte zajímavého detailu a více osobitého vzhledu. Knoflíčky jsou navíc také skvělý tip na dárek pro muže, jelikož se nabízí v nekonečném množství kombinací. Věděli jste třeba, že dnes na trhu najdete knoflíčky s motivem vašeho oblíbeného fotbalového týmu nebo třeba knoflíčky dřevěné?

Jehlice do saka

Zajímavý detail, který okoření váš oblek.  Ať už vyberete jednoduchý vzor nebo třeba květinu, dbejte na to aby jehlice ladila s celkovým lookem a aby to celé zapadalo do sebe. Nezapomeňte také, že méně je někdy více. V případě módy to platí dvakrát tolik.

Kravatová spona

Jednoduchý a dostupný doplněk, který dokáže dát nový život všem kravatám které už vás třeba přestaly bavit nosit. Barvu spony poté laďte s barvou manžetových knoflíčků a také zvažte barvu jehlice do saka.

Hledáte inspirace? Podívejte se na nabídku dánského internetového obchodu Trendhim, který je specialistou v oboru. Více než pět tisíc produktů skladem, bleskové doručení během tří dnů, které je navíc zdarma a ten nejpřátelštější zákaznický servis, který vám pomůže vybrat to nejvhodnější zboží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *