Weights Fitness Strength Muscles - TomCam / Pixabay

Hurá do posilovny!

Fitness centra a posilovny jsou stále populárnější, protože přece jenom je současná doba více nakloněna zdravějšímu životnímu stylu, kde nechybí vhodná strava, dostatek pohybu a tvarování problémových partií. Je pochopitelné, že nic nejde snadno a mnoho lidí se vzdá. Jiní se pustí do pravidelných návštěv posiloven a posléze zjistí, že podobná aktivita jim nesmí už ze života zcela vymizet.

Hledáte skutečně odborné fitness centrum, kde nechybí příjemná atmosféra? Profesionální služby nabízí posilovna Praha Kentoya Fitness s rozlohou 400 m čtverečních. Své tělo můžete trochu potrápit, protáhnout a vytvarovat na světoznámých posilovacích strojích Grün sport, které jsou určeny pro začátečníky i zkušené kulturisty.

Fitness centrum Praha je tvořeno čtyřmi místnostmi. Nechybí kardio zóna, kde najdete vybavení jako stepper, dva orbitreky, běhací pás, stacionární kola a veslovací trenažér. Ostatní místnosti mají kompletní posilovací vybavení. Zdejší stroje jsou uzpůsobené jak začátečníkům, tak pokročilým cvičencům. Kromě posilování a získávání větší síly se dá v posilovně efektivně hubnout. Díky vyškolenému personálu bude každému doporučen ideální cvičební plán. Ženy mohou získat speciální program k redukci tělesného tuku. Rady se mohou týkat i výživy a dietních programů.

Solárium Praha má pro vás připraveny přístroje s vysokým opalovacím výkonem. Turbo solária se umí díky krátkým opalovacím časům postarat o pohodlí během opalování. V kombinaci s krémy do solária se dočkáte rychlého opálení. Horizontální solária mají klimatizaci a hudbu k vylepšení relaxace. Obličejové zářiče se postarají o intenzivní opálení, ale pokud se vám nebudou zamlouvat, není problém je kdykoliv vypnout. Nezapomeňte, že opalování je oddechový čas, svaly se prohřívají, uvolňují a pokožka přijímá nejen novou energii, ale i potřebný vitamín D.

  2Komentáře

 1. Snižte BMI   •  

  Dobrý článek. 🙂
  Podle mě tak,
  Tajemství hubnutí spočívá v dobře definované profesionální metodě.

 2. Martina   •  

  Bohužel jsem s Moravy, takže to mám do Prahy hodně z ruky. U nás taky máme pár vynikajících posiloven. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *