Fish Maties Fresh Herring  - furbymama / Pixabay

Zhubněte bez hladovění

Vánoce už jsou za námi a mnozí z nás si z nich odnášejí nejen hezké vzpomínky a dárky od blízkých, ale také pár přebytečných kil, kterých by se rádi zbavili. Jenže jak na to, když se vám nechce hladovět či konzumovat stravu bez chutí? Toužíte-li po trvalém výsledku bez jo-jo efektu a bez zbytečného hladovění, pak čtěte dál. V následujícím článku se podíváme na to jak zhubnout efektivně a bez hladu.

Praktiky drastických diet

Snad každý, kdo již někdy vyzkoušel některou ze známých diet, poznal, že nejde o procházku růžovým sadem. Nejenže se člověk, snažící se takovou dietu držet, musí velmi ovládat, ale také velmi často hladoví a nedodává svému tělu dostatečné živiny, vitamíny a minerály. Takové hubnutí za pomoci drastických diet pak sice vede k rychlému úbytku na váze, ale velmi brzy se shozená kila vrací zpátky a někdy s sebou přináší i mnohem více kil, než byste si přáli.

Zdravé hubnutí

Nejen z toho důvodu by měl člověk na drastické a nepříjemné diety zapomenout a ve své touze po hubnutí zvolit raději zdravější a mnohem příjemnější variantu. Zdravé hubnutí vám totiž zajistí ztrátu přebytečných kil na problémových partiích, z nichž chcete ona přebytečná kila shodit, a také vám přináší jistotu, že shozená kila se vám nevrátí jako bumerang a nenaberete je zpět. Stačí si vhodně nastavit jídelníček tak, aby byl v souladu s vaším zdravotním stavem, postavou i aktuální zátěží a pravidelně se sobě věnovat.

Metoda NATURHOUSE

Jeden ze zdravých způsobů hubnutí bez hladu představuje metoda NATURHOUSE, která je založena na nastavení zdravého a vyváženého jídelníčku s obsahem všech důležitých živin a na pravidelnosti. Díky NATURHOUSE již nebudete trpět hlady, již se vám nebudou ztrácet kila z nevhodných partií a shozená kila se vám již nebudou vracet. Pokud si pak metodu NATURHOUSE dobře osvojíte, nebude pro vás žádný problém v ní pokračovat i po skončení diety. Vaše tělo tak zůstane svěží a fit.

Konzultace s odborníkem

Velkou výhodou metody NATURHOUSE je skutečnost, že na vaše hubnutí nebudete sami. Se vším vám totiž pomohou odborníci, se kterými si můžete domluvit nezávaznou schůzku, kde se pobavíte o vašem zdravotním stavu, který vám brání v hubnutí a díky kterému tak bude možné vychytat jídelníček do takového detailu, abyste nejenže zhubli, ale hlavně aby dané jídlo představovalo vyváženou skladbu živin a potravin a bylo plné chutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *